Rüyada yılanın başını tutmak

Onur Ü.(31) - İstanbul sordu : "rüyada yılanın başını tutmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yılanın başını tutmak, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, taleplerin gerçekleşeceğine, büyük güce ermeye, aydınlık zamanlara, aşk hayatında tatmine, bonkör insana, mülke gelecek artışa, huzurlu olmaya, sorunlardan uzak kalacağına, zorluk çekmeden kazanılan mülke, sağlıklı yaşamaya delalettir. Bunlarla birlikte kaprisli bir kişiye, sıkıntıdan kurtulamamaya, kıymet yitirmeye, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına, ticaret alanında problemlere işarettir. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu galibiyete, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği az olan kazancının artacağına, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu varlığa, zorlukların ardından umduğu mülke delalettir.

"Rüyada yılanın başını tutmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada yılanın başını tutmak
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Kimi zaman net olarak bazen de kapalı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra rüyamızın yarısını unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yılanın başını tutmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.