Rüyada yılanın başka hayvana dönüşmesi

Dursun F.(44) - Muğla sordu : "Aradığım hemen hemen tüm tabirler sitenizde yer buluyor ancak rüyada yılanın başka hayvana dönüşmesi açıklar mısınız? "

Rüyada yılanın başka hayvana dönüşmesi, mal varlığına gelecek artışa, faydalı işler yapacağına, zahmetsiz elde edilen paraya, mutluluğu bulmaya, taleplerin hayata geçeceğine, büyük makama yükseleceğine, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, şana sahip olmaya, kazanılan ziynete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mutlu yarınlara delalet eder. Ender olarak da fena huylu bir insan eliyle fenalık görmeye, ticaret alanında kayba, sıkıntılı hayata, korkulanın olmasına, maddi sıkıntıya işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu zorluklara göğüs gererek elde ettiği mevkiye, zorlukla kavuştuğu temiz rızka, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu zafere, uğraşlarının sonunda umduğu itibara işaret eder.

"Rüyada yılanın başka hayvana dönüşmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada yılanın başka hayvana dönüşmesi
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir tabirle tahmini 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yılanın başka hayvana dönüşmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.