Rüyada yılanın insana dönüşmesini görmek

Elif E.(38) - Almanya sordu : "rüyada yılanın insana dönüşmesini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yılanın insana dönüşmesini görmek, kuvvete, huzurlu bir hayat süreceğine, refah dolu yarınlara, gönül ilişkisinin iyi olacağına, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, üne kavuşulacağına, becerikli bir kişiye, özlemi duyulan bir mutluluğa, yüksek mertebeye geleceğine, iyi talihe, emniyetli yaşamaya delalettir. Kimi zaman da hilekar kimseye, maddi zarara, ticari problemlere, zarar görülmesine, sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra istediği şöhrete , zorlukla özlediği büyük güce, hatalarının ardından hayalini kurduğu yüksek mertebeye, sıkıntıya düşerek kazandığı daha çok kazanca delalet eder.

Düşlerinizin analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada yılanın insana dönüşmesini görmek
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının yaklaşık üçte birini, başka bir deyişle tahmini 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuçta rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada yılanın insana dönüşmesini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.