Rüyada yıldız futbolcu görmek

Wesam T.(32) - Elazığ sordu : "hayırlı akşamlar, ruyadanegormek.comu epeydir beğenerek inceliyorum. Aradığım nerdeyse bütün tabirler web sitenizde yer buluyor fakat rüyada yıldız futbolcu görmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada yıldız futbolcu görmek, sözüne sadık kalacağına, vefalı çocuğa, aydınlık yarınlara, şöhrete erişmeye, sağlığını kazanmaya, hak edilen kuvvete ermeye, mutluluğa kavuşmaya, bonkör amire, rızkın verimli olmasına, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, tertemiz nimete işaret eder. Olumsuz yorum olarak huzurunun kaçacağına, sırların ortaya çıkmasına, içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı hayata, düşmanlıktan emin olmaya yorulmaktadır. Kimi zaman da yorumcular derler ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda özlediği itibara, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, uğraşlarının sonunda ümit ettiği büyük güce, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği ferahlığa delalettir.

"Rüyada yıldız futbolcu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada yıldız futbolcu görmek
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta kişinin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açacak tabirlerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Bazen açıkça kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yıldız futbolcu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.