Rüyada yırtık terlik görmek ne demek

Nihat C.(30) - Tekirdağ sordu : "Birkaç gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada yırtık terlik görmek ne demek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yırtık terlik görmek ne demek, devlette mevkiye gelineceğine, hüner sahibi bir kimseye, sözüne bağlı kalacağına, getirili atılımlar içinde bulunacağına, hoşgörülü yaşlı insana, kolay elde edilen ganimete, güvende olmaya, büyük kuvvete, sosyal yaşamda mutluluğa, sorunlardan arınmış yaşayacağına, varlıklı kadına delalettir. Başka görüşlere göre de sıkıntılı hayata, hilekar bir insana, korktuğundan emin olmaya, korkuya olmasına, kötülük görülmesine işarettir. Bazen de ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hak ettiği paraya, zorlukların ardından kavuştuğu itibara, cefa ile birlikte elde ettiği toplu mala, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği şerefe yorulur.

"Rüyada yırtık terlik görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada yırtık terlik görmek ne demek
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir yorumla tahminen 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yırtık terlik görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.