Rüyada yoğurtlu dolma yemek

Şuap K.(33) - Şanlıurfa sordu : "Bugün bir rüya gördüm. rüyada yoğurtlu dolma yemek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yoğurtlu dolma yemek, verimli işler ile meşgul olacağına, şana ulaşılacağına, malın verimli olmasına, fakirlikten iyi duruma geçmeye, salih çocuğa, sevince erişileceğine, kolay kazanılan mülke, hatrı sayılır güce ulaşmaya, aşk hayatının iyi gittiğine, taleplerin gerçekleşeceğine, problemlerden arınmış olacağına işaret eder. Ayrıca karışık bir sorunla yüzleşileceğine, korktuğu şeyden emin olunacağına, sıkıntılı yaşama, sağlığın yitirileceğine, korkuya olmasına işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra elde ettiği sevince, hatalarının ardından kavuştuğu mevkiye, yenilgiden sonra hayalini kurduğu mevkiye, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği hayra yorulmaktadır.

"Rüyada yoğurtlu dolma yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada yoğurtlu dolma yemek
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yoğurtlu dolma yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.