Rüyada yoğurtlu patlıcan yemek

Barmak H.(25) - Uşak sordu : "Merhabalar. Evvelsi gün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada yoğurtlu patlıcan yemek yorumlar mısınız? "

Rüyada yoğurtlu patlıcan yemek, verimli uğraşlar yapacağına, içten davranan yaşlı yabancıya, mutlu günlere, mala gelecek fazlalığa, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, duygusal hayatın yolunda olduğuna, dostluklarında muvaffakiyete, maddi zorluklardan kurtulmaya, bonkör kimseye, kısa sürede öğrenilecek hayırlı haber almaya, hünerli bir insana işarettir. Nadiren de sırların açığa döküleceğine, sıhhatin bozulacağına, parasal kayba, üzüntüden kurtulamamaya, değer düşmesine delalet eder. Bazı durumlarda da yorumcular dediler ki: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği refaha, meşakkatle hayalini kurduğu saygınlığa, uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği güce, başarısızlıktan sonra istediği toplu kazanca işaret eder.

"Rüyada yoğurtlu patlıcan yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada yoğurtlu patlıcan yemek
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle tabirden rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yoğurtlu patlıcan yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.