Rüyada yoklama kağıdı görmek

Yılmaz Z.(20) - İtalya sordu : "rüyada yoklama kağıdı görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada yoklama kağıdı görmek, bonkör akrabaya, dingin bir hayat süreceğine, külfetsiz elde edilen kazanca, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, yeminini tutacağına, salih arkadaşa, rahatlamaya, güce ermeye, istenilen bir birlikteliğe, malın kazançlı olacağına, sevince kavuşulacağına yorulur. Aynı zamanda korktuğundan emin olmaya, karışık bir sorunla yüzleşileceğine, korkulanın gerçekleşmesine, fena niyetli insan tarafından fenalık görmeye, sıhhatin yitirileceğine delalettir. Bazen de ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda kazandığı berekete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği temiz kazanca, mağlubiyetten sonra düşlediği şerefe, zorlukların ardından hasret duyduğu müjdeye işaret eder.

"Rüyada yoklama kağıdı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda bilmedikleriniz

rüyada yoklama kağıdı görmek
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak kişinin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada yoklama kağıdı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.