Rüyada yokuş aşağı bakmak

Emir D.(20) - İstanbul sordu : "rüyada yokuş aşağı bakmak yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada yokuş aşağı bakmak, beceri sahibi bir insana, huzura, huzurlu bir hayat süreceğine, getirili işlere, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, kazançlı yatırım gerçekleştireceğine, eli açık memura, toplum yaşamında muvaffakiyete, mutlu geleceğe, iyi sağlığını muhafaza etmeye, ilişkisinin iyi gittiğine yorulur. Bazen de kıymet kaybetmeye, dara düşmeye, fenalığını saklayan tanıdığa, hilekar yöneticiye, sıkıntıya hayata işaret eder. Bir takım rüya uzmanları derler ki: Görülen rüya verdiği uğraşların sonunda özlediği şöhrete , sıkıntılarının sonunda hak edilen ganimete, zorlukların sonrasında hasret duyduğu ticari kazanca, umudunu kestikten sonra hak edilen mala işarettir.

"Rüyada yokuş aşağı bakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada yokuş aşağı bakmak
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yokuş aşağı bakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.