Rüyada yokuş aşağı bisiklet sürmek

Adalet P.(23) - İstanbul sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en detaylı rüya web sitesi burası. Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar burada bulunuyor ama rüyada yokuş aşağı bisiklet sürmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada yokuş aşağı bisiklet sürmek, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, hayırlı uğraşlara gireceğine, hayırlı işler gerçekleştireceğine, işyerinde terfiye, hayali kurulan bir mutluluğa, ettiği yeminini tutmaya, şöhrete ulaşılacağına, iyi zamanlara, sağlığa, sevince kavuşmaya, düşkünlükten sıyrılmaya delalettir. Bir diğer yoruma göre de düşmanından emin olunacağına, zorluğa düşmeye, kıymet kaybetmeye, düşmanlığını göstermeyen akrabaya, ticari kayba delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya cefa ile birlikte ümit ettiği ganimete, başarısızlıktan sonra ulaştığı şöhrete , cefa ile birlikte hak edilen müjdeye, sıkıntıları aşarak özlediği toplu mala işarettir.

"Rüyada yokuş aşağı bisiklet sürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu hakkında merak edilenler

rüyada yokuş aşağı bisiklet sürmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yokuş aşağı bisiklet sürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.