Rüyada yokuş aşağı düşmek

Özgür F.(44) - İstanbul sordu : "Selam, rüyada yokuş aşağı düşmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yokuş aşağı düşmek, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı değişimlere, şana ermeye, vefalı arkadaşa, yüksek şansa, mutluluğa, iyi bir birlikteliğe, güzel işler yapacağına, malın hayırlı olmasına, imrenilen güce ermeye, getirili atılım gerçekleştireceğine, finansal külfeti olan tanıdığından uzak durulacağına yorulur. Bir diğer yoruma göre de can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, fenalığını saklayan kimseye, ticaret alanında problemlere, sağlığın bozulacağına, huzurunun kaçacağına yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte kavuştuğu az olan kazancının artacağına, cefa ile birlikte hayalini kurduğu şöhrete , meşakkatle birlikte istediği yüksek mertebeye, zamanla beklediği saygınlığa işaret eder.

"Rüyada yokuş aşağı düşmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada yokuş aşağı düşmek
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sorunlara yol açacak değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yokuş aşağı düşmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.