Rüyada yokuştan arabayla inmek

Zafer Ş.(25) - Samsun sordu : "Aradığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor ama rüyada yokuştan arabayla inmek yorumlar mısınız? "

Rüyada yokuştan arabayla inmek, verdiği söze bağlı durulacağına, hünerli bir kimseye, kolay elde edilen altına, güvenli olmaya, istenilen bir ilişkiye, işte mertebeye çıkılacağına, sevenleriyle birlikte yaşamaya, sağlıklı hayata, gelire gelecek fazlalığa, salih evlada, rahatlamaya delalettir. Ayrıca çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, iyi hali yitirmeye, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, düşmanlığını saklayan yabancıya, yalancı bir kişiye delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu saygınlığa, zamanla gözlediği itibara, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu daha çok kazanca, uğraşlarının sonunda kavuştuğu güce yorulmaktadır.

"Rüyada yokuştan arabayla inmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında en çok merak edilenler

rüyada yokuştan arabayla inmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz insanların isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara göre gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yokuştan arabayla inmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.