Rüyada yokuşu arabayla çıkmak

Gülbiye Ş.(35) - Ankara sordu : "Aradığım nerdeyse bütün tabirler web sitenizde yer buluyor ama rüyada yokuşu arabayla çıkmak açıklar mısınız? "

Rüyada yokuşu arabayla çıkmak, vefalı çocuğa, kazanca gelecek bolluğa, ticari kazancı yüksek atılım gerçekleştireceğine, hayali kurulan bir başarıya, yeminini tutmaya, büyük makama çıkılacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke, eşiyle muhabbete, helal ganimete, şana sahip olmaya, maddi zorluklardan uzak durmaya yorulur. Kimi zaman da kötü bir durumla karşılaşılacağına, sevimsiz duruma düşmeye, üzülmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sıkıntıya düşmeye delalet eder. Bazı rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra istediği daha iyi kazanca, cefa ile birlikte istediği ganimete, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu paraya, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği rahata delalet eder.

"Rüyada yokuşu arabayla çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada yokuşu arabayla çıkmak
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını söyler.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yokuşu arabayla çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.