Rüyada yolculuk için hazırlık yapmak

Süleyman K.(21) - Eskişehir sordu : "rüyada yolculuk için hazırlık yapmak yorumlar mısınız? "

Rüyada yolculuk için hazırlık yapmak, sevdikleriyle sohbete, toplum yaşamında huzura, verdiği söze sadık duracağına, üne sahip olmaya, hayali kurulan bir mutluluğa, büyük mertebeye çıkılacağına, sağlığa, mutlu günlere, ticari getirisi yüksek atılım yapacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, cömert yabancıya işaret eder. Olumsuz anlamda sıhhatin bozulacağına, huzurunun bozulacağına, can sıkıcı hale gelmeye, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, kötülük görmeye delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra ümit ettiği nimete, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu sevince, sıkıntılarının sonunda umduğu paraya, uğraşlarının sonunda kavuştuğu toplu mala işarettir.

"Rüyada yolculuk için hazırlık yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada yolculuk için hazırlık yapmak
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya yorumu yapılırken acele edilmemelidir.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yolculuk için hazırlık yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.