Rüyada yolda sürünmek

Feyhan F.(29) - Şanlıurfa sordu : "Bana göre internette bulunan en derin rüya yorumları internet sitesi burası. rüyada yolda sürünmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada yolda sürünmek, huzur bulmaya, kazançlı girişim yapacağına, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, yakında duyulacak memnun edici gelişmelere, malın kazançlı olacağına, planların gerçekleşeceğine, toplum yaşamında tatmine, zenginliğe, güvenli hissetmeye, hayırlı uğraşlara, sağlıklı hayata işaret eder. Ender olarak da huzurunun bozulacağına, zulüm görmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, kederden kurtulamamaya, hilekar bir düşmana işarettir. Farklı bir açıdan bakan ulemalar dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek elde ettiği sevince, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu hayra, sıkıntılarının sonunda ulaştığı rahata, ümitsizlikten sonra gözlediği şerefe işaret eder.

"Rüyada yolda sürünmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada yolda sürünmek
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada yolda sürünmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.