Rüyada yüksekten düşmekten korkmak

Aygenç G.(25) - Sakarya sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunuyor fakat rüyada yüksekten düşmekten korkmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yüksekten düşmekten korkmak, hüner sahibi bir kimseye, eli açık aile ferdine, ilişkisinin iyi gittiğine, bol gelire, feraha, samimi yaşlı adama, tez zamanda duyulacak sevindirici haber almaya, düşkünlükten feraha çıkmaya, büyük mevkiye ulaşacağına, gelire gelecek bolluğa, şöhrete kavuşulacağına işaret eder. Olumsuz yorum olarak ticari sorunlara, sırların ortaya döküleceğine, kıymet kaybetmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, sıkıntıya düşmeye yorulmaktadır. Kimi çağdaş ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra elde ettiği varlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu toplu paraya, uğraşlarının sonunda umduğu iyiliğe, verdiği uğraşların sonunda düşlediği daha çok kazanca işarettir.

"Rüyada yüksekten düşmekten korkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada yüksekten düşmekten korkmak
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüksekten düşmekten korkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.