Rüyada yüksekten düşmekten son anda kurtulmak

Yasemin A.(34) - Ankara sordu : "rüyada yüksekten düşmekten son anda kurtulmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yüksekten düşmekten son anda kurtulmak, huzurlu yaşayacağına, paranın hayırlı olacağına, iyi geleceğe, vefakar akrabaya, şöhrete ulaşılacağına, alın teriyle elde edilen servete, mala gelecek artışa, isteklerin gerçekleşeceğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, huzura, dostlarıyla yaşamaya işarettir. Nadiren de huzuru yitirmeye, parasal probleme, çözümü zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, sevimsiz vaziyete gelmeye, ticari sıkıntıya delalettir. Bir takım yorumcular şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra gözlediği ticari kazanca, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği beceriye, sıkıntıları aşarak kavuştuğu daha çok kazanca, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu nimete işarettir.

"Rüyada yüksekten düşmekten son anda kurtulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada yüksekten düşmekten son anda kurtulmak
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabiri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüksekten düşmekten son anda kurtulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.