Rüyada yüksekten seyretmek

Zeki Ş.(35) - Kahramanmaraş sordu : "Dün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada yüksekten seyretmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yüksekten seyretmek, iyi bir geleceğe, servete, duygusal yükü olan kişiden kendini kurtarmaya, istenilen kuvvet sahibi olmaya, dostlarıyla iyi geçinmeye, hayırlı uğraşlara, aşk hayatının iyi olacağına, gelire gelecek berekete, yeminine sadık kalacağına, fakirlikten kurtulmaya, kazançlı atılımlar içinde bulunacağına delalettir. Bazen de ticari zarara, bencil bir amire, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, huzurunun bozulacağına, korkuya başına gelmesine delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan alimler dediler ki: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği daha sağlıklı bir hayata, ümitsizlikten sonra kavuştuğu zenginliğe, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu nimete, sıkıntıyla hak edilen feraha delalet eder.

"Rüyada yüksekten seyretmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada yüksekten seyretmek
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
  • Belirgin bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüksekten seyretmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.