Rüyada yumurta bulmak ne anlama gelir

Erkan V.(43) - Kütahya sordu : "Evvelsi gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada yumurta bulmak ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada yumurta bulmak ne anlama gelir, malın kazançlı olmasına, parasal yükü olan akrabadan uzak durmaya, vefalı dosta, uzun ömre, hayali kurulan bir mutluluğa, sıkıntı çekmeden elde edilen altına, elinden her iş gelen bir insana, planların gerçekleşeceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sevince kavuşulacağına, akrabalarla birlikte mutlu olmaya delalet eder. Kimi zaman da mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine, sıhhatin tehlike altında olduğuna, cahil bir düşmana, ticaret sebebiyle huzursuzluğa, sıkıntılı yaşantıya delalettir. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle dediler: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra kazandığı yüksek mertebeye, zahmetle gözlediği müjdeye, başarısızlıktan sonra özlediği ticari kazanca, zamanla ümit ettiği haysiyete yorulur.

"Rüyada yumurta bulmak ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada yumurta bulmak ne anlama gelir
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler hayatımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının tahmini üçte birini, farklı bir deyişle ortalama 75 senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yumurta bulmak ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.