Rüyada yumurta kabuğu soymak

Meki G.(47) - İstanbul sordu : "Bir kaç gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada yumurta kabuğu soymak açıklar mısınız? "

Rüyada yumurta kabuğu soymak, vefalı evlada, birikmiş zenginliğe, bol kazanca, hayali kurulan bir eşe, yetenekli bir kimseye, faydalı uğraşlar yapacağına, bonkör akrabaya, görgülü genç kadına, sağlıklı hayata, yüksek şansa, hayırlı uğraşlara gireceğine işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da kaprisli bir tanıdığa, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, sefalete, kedere düşmeye, üzücü bir olayla yüzleşileceğine işarettir. Kimi zaman da tabirciler şöyle dediler: Görülen rüya yardım alarak ulaştığı hünere, cefa çektikten sonra elde ettiği daha çok kazanca, uzun süren çabaların sonunda istediği onura, sıkıntı çekerek hak ettiği rahata delalet eder.

"Rüyada yumurta kabuğu soymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile alakalı bilinmeyenler

rüyada yumurta kabuğu soymak
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yumurta kabuğu soymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.