Rüyada yumurta kırılması ne anlama gelir

Heybet E.(27) - Antalya sordu : "Dün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada yumurta kırılması ne anlama gelir açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada yumurta kırılması ne anlama gelir, yetenek sahibi bir kimseye, kazancın bereketli olmasına, emniyetli yaşamaya, bol kazanca, kazançlı atılım gerçekleştireceğine, güzel şansa, mülke gelecek berekete, toplum yaşamında huzura, huzura ermeye, cömert tanıdığa, fakirlikten uzak durmaya yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da sevimsiz vaziyete düşmeye, kötü niyetli bir insan eliyle fenalık görmeye, maddi zorluğa, korkuya gerçekleşmesine, sıhhatin kötüleşeceğine işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler dediler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda umduğu beceriye, zorlukların sonrasında umduğu feraha, zamanla ulaştığı başarıya, meşakkatle hayalini kurduğu şana yorulmaktadır.

Düşlerinizin tabirleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada yumurta kırılması ne anlama gelir
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı biçimde gelecekte mesajlar görülür.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yumurta kırılması ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.