Rüyada yumurta kırmak ne anlama gelir

Osman F.(42) - Ardahan sordu : "hayırlı sabahlar, Aradığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada yumurta kırmak ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada yumurta kırmak ne anlama gelir, sorunlardan arınmış kalacağına, şana ulaşılacağına, rızkın kazançlı olmasına, hatrı sayılır kuvvete ermeye, huzura, manevi külfeti bulunan kimseden yakasını kurtarmaya, yüksek mertebeye gelineceğine, gelire gelecek bolluğa, ilişkisinin yolunda olduğuna, karlı iş içinde bulunacağına, bonkör tanıdığa işaret eder. Ayrıca kötülükten emin olmaya, karışık bir problemle yüzleşileceğine, ticaret alanında başarısızlığa, fenalığını göstermeyen insana, korkulanın başına gelmesine yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu müjdeye, meşakkatle kavuştuğu mutluluğa, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu ferahlığa, zorlanarak beklediği şana yorulmaktadır.

"Rüyada yumurta kırmak ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı hakkında en sık sorulanlar

rüyada yumurta kırmak ne anlama gelir
  • Ortalama her gece iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle yorumdan kişinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yumurta kırmak ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.