Rüyada yumurta sarısı görmek ne demek

Orhan Ö.(44) - Zonguldak sordu : "rüyada yumurta sarısı görmek ne demek yorumlar mısınız? "

Rüyada yumurta sarısı görmek ne demek, huzurlu yaşayacağına, verimli işler ile meşgul olacağına, mutlu olmaya, malın temiz olmasına, fakirlikten uzak durmaya, yüksek kısmete, emniyette yaşamaya, varlıklı yöneticiye, dostlarıyla muhabbete, sevinmeye, içten davranan yaşlı yabancıya işaret eder. Aynı zamanda fena niyetli kimse eliyle fenalık görmeye, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, huzuru kaybetmeye, korkuya başına gelmesine, muhtaç duruma düşmeye işarettir. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle tabir ederler: Bu rüya hatalarının ardından gözlediği az olan kazancının artacağına, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu nimete, zorlukla ulaştığı şerefe, verdiği uğraşların sonunda özlediği varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada yumurta sarısı görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada yumurta sarısı görmek ne demek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, kültürler gibi bir çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Yaklaşık bir insan hayatının tahmini üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yumurta sarısı görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.