Rüyada yumurtanın kırıldığını görmek ne demek

Emrullah L.(36) - Ankara sordu : "2 gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada yumurtanın kırıldığını görmek ne demek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada yumurtanın kırıldığını görmek ne demek, sevince, tatlı dilli yaşlı kişiye, imrenilen güce ulaşmaya, toplum yaşamında başarıya, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, ticari kazancı yüksek girişim içinde bulunacağına, paranın temiz olmasına, dostlarla eğlenmeye, isteklerin yerine geleceğine, mutluluğu bulmaya, bir kaç gün içinde duyulacak müjdeli havadise delalet eder. Nadiren de iş kaynaklı sıkıntıya, içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşılacağına, üzülmeye, iyi hali kaybetmeye, ticari sıkıntıya yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı itibarlı mertebeye, zahmetle kavuştuğu nimete, uğraşlarının sonunda elde ettiği iyi bir geleceğe, zorlukla birlikte ulaştığı saygınlığa işarettir.

Rüyanızın tabirleri ile alakalı merak edilenler

rüyada yumurtanın kırıldığını görmek ne demek
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada yumurtanın kırıldığını görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.