Rüyada yüzüğün büyük gelmesi

Şirin E.(32) - İzmir sordu : "Selamlar, Bana kalırsa rakipleri arasında en güzel rüya web sitesi ruyadanegormek. Dün gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada yüzüğün büyük gelmesi açıklar mısınız? "

Rüyada yüzüğün büyük gelmesi, ikili ilişkilerde tatmine, hoşgörülü genç kişiye, faydalı işler gerçekleştireceğine, işte mertebeye geleceğine, dingin bir hayat süreceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, maddi külfeti olan kişiden uzak durulacağına, hatrı sayılır kuvvete ermeye, mutluluğu bulmaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, maddiyata gelecek berekete işarettir. Bir diğer yoruma göre de düşmanından emin olmaya, saklanansırların ortaya dökülmesine, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, yalancı bir düşmana, zarar görülmesine işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu zafere, zorlukla umduğu büyük güce, yenilgiden sonra düşlediği mülke, umudunu yitirdikten sonra gözlediği güce işaret eder.

"Rüyada yüzüğün büyük gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada yüzüğün büyük gelmesi
  • Yaklaşık olarak her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Kimi zaman açıkça bazen de dolaylı olarak gelecekte mesajlar görülür.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Belirgin bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüzüğün büyük gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.