Rüyada yüzüğün parmağa girmemesi

Pejman N.(44) - Antalya sordu : "rüyada yüzüğün parmağa girmemesi yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada yüzüğün parmağa girmemesi, kazanca gelecek artışa, becerili bir kimseye, iyi bir birlikteliğe, sosyal yaşamda huzura, yüksek mevkiye ulaşılacağına, sevince ermeye, hayallerin gerçekleşeceğine, verilen sözün tutulacağına, iyi talihe, tez zamanda öğrenilecek hayırlı havadise, şana ulaşılacağına yorulmaktadır. Olumsuz anlamda içinden çıkılması zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, sıkıntılı yaşama, kedere düşmeye, düşmanından emin olunacağına, fakirliğe işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya uğraş vererek ümit ettiği daha iyi kazanca, zahmetle özlediği müjdeye, hatalarının ardından hayalini kurduğu daha çok kazanca, sıkıntılara göğüs gererek umduğu beceriye işarettir.

"Rüyada yüzüğün parmağa girmemesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı konusunda bilmedikleriniz

rüyada yüzüğün parmağa girmemesi
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahminen 3te 1ini, farklı bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüzüğün parmağa girmemesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.