Rüyada yüzük kaybetmek ne anlama gelir

Rasiha R.(31) - Sivas sordu : "Bana kalırsa hazırlanmış en büyük rüya tabirleri web sitesi RüyadaNeGörmek.com. Evvelsi gece garip bir rüya gördüm. rüyada yüzük kaybetmek ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada yüzük kaybetmek ne anlama gelir, kısa zamanda alınacak sevindirici havadise, duygusal külfeti olan tanıdıktan uzak durulacağına, dostlarıyla mutlu olmaya, elinden her iş gelen bir insana, sağlığa, getirili iş yapacağına, mülke gelecek bolluğa, iyi bir birlikteliğe, eli açık yöneticiye, hak edilmiş ganimete, sakin bir hayat sürdüreceğine işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da yalancı bir yöneticiye, üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine, rahatı kaybetmeye, korktuğundan emin olmaya, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine işarettir. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri dediler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek gözlediği toplu kazanca, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu huzura, meşakkatle kavuştuğu ferahlığa, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu iyi bir geleceğe işaret eder.

"Rüyada yüzük kaybetmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada yüzük kaybetmek ne anlama gelir
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Uyandıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüzük kaybetmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.