Rüyada yüzün değiştiğini görmek

Celal G.(25) - Kayseri sordu : "Paylaştıklarınızı uzun zamandır dikkatle okuyorum. Evvelsi gün bir rüya gördüm. rüyada yüzün değiştiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada yüzün değiştiğini görmek, üne sahip olunacağına, servete, karlı girişim gerçekleştireceğine, dostlarıyla muhabbete, hayırlı uğraşlara, kuvvet sahibi olmaya, sevecen genç akrabaya, emniyetli yaşamaya, bereketli geleceğe, istenilen bir başarıya, sevince yorulur. Bazen de ticaret kaynaklı üzüntüye, sıkıntılı yaşantıya, ticari zarara, mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine delalettir. Kimi zaman da ulemalar derler ki: Görülen rüya zorluklara göğüs gererek gözlediği müjdeye, sıkıntı çekerek özlediği kazanca, zamanla hayalini kurduğu daha iyi kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu toplu kazanca işaret eder.

"Rüyada yüzün değiştiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları konusunda merak edilenler

rüyada yüzün değiştiğini görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak kişinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüzün değiştiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.