Rüyada yüzün yanması ne demek

Burhan S.(24) - Mersin sordu : "rüyada yüzün yanması ne demek yorumlar mısınız? "

Rüyada yüzün yanması ne demek, refaha kavuşmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, mala gelecek berekete, rızkın verimli olmasına, zorluk çekmeden kazanılan servete, helal mala, bol kazanca, mutluluğa ermeye, sevenleriyle gülmeye, istenilen bir birlikteliğe, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya işaret eder. Kimi zaman da sıkıntıya yaşama, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, ticari problemlere, cimri bir amire, huzurunun kaçacağına işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular derler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda elde ettiği refaha, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu ticari kazanca, cefa ile birlikte istediği mala, sıkıntı çekerek gözlediği beceriye işaret eder.

"Rüyada yüzün yanması ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada yüzün yanması ne demek
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüyaların mesaj verici olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Tahminen bir bireyin ömrünün tahmini üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 senelik bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Ortalama olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görürüz.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, yabancı insanların isimlerini söyler.
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüzün yanması ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.