Rüyada yüzünün değiştiğini görmek

Hakan Ç.(45) - Ankara sordu : "Aradığım neredeyse tüm rüyalar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada yüzünün değiştiğini görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada yüzünün değiştiğini görmek, emniyetli hissetmeye, salih çocuğa, güzel kısmete, üne ulaşılacağına, refah dolu zamanlara, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici havadise, devlette mertebeye gelineceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, sevineceğine, uzun ömre, ferahlığa yorulur. Olumsuz yorum olarak kötü bir durumla yüzyüze gelineceğine, üzüntüden sıyrılamamaya, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, sıhhatin yitirileceğine, ticaret kaynaklı sıkıntıya delalettir. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle derler: Görülen rüya hatalarının ardından hak edilen onura, cefa ile birlikte istediği berekete, umudunu kestikten sonra düşlediği beceriye, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu güce delalet eder.

"Rüyada yüzünün değiştiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada yüzünün değiştiğini görmek
  • Ortalama bir insanın hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir ömrün 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüzünün değiştiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.