Rüyada yüzünün yanması ne demek

Engin Ö.(37) - Balıkesir sordu : "rüyada yüzünün yanması ne demek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada yüzünün yanması ne demek, verilen sözün tutulacağına, üne sahip olunacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna, maddi külfeti bulunan kişiden uzak durulacağına, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, zorluk çekmeden kazanılan mülke, rızkın verimli olacağına, becerili bir kişiye, yüksek şansa, özlemi duyulan bir birlikteliğe, düşkünlükten uzak durmaya işaret eder. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların ortaya çıkmasına, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, iş sebebiyle üzüntüye, ticari kayba, düşmanlığını göstermeyen kişiye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu beceriye, sıkıntıyla kavuştuğu beceriye, zorlukla birlikte gözlediği hünere, zorlukları aşarak hayalini kurduğu mala işaret eder.

"Rüyada yüzünün yanması ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri konusunda bilmedikleriniz

rüyada yüzünün yanması ne demek
  • Yaklaşık bir insan hayatının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüya Tabirleri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada yüzünün yanması ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.