Rüyada zel harfi

Meda R.(44) - Diyarbakır sordu : "Üç gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada zel harfi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada zel harfi, duygusal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, bol kazanca, eli açık tanıdığa, gelirin verimli olacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, yakın zamanda duyulacak memnun edici havadise, iyi bir kazanca, maddi zorluklardan kurtulmaya, şöhrete erişmeye, taleplerin yerine geleceğine, kazanılan nimete işarettir. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıya hayata, fukaralığa, sıkıntıdan kurtulamamaya, mutsuz edici bir sorunla karşılaşılacağına, kötülük görülmesine delalet eder. Bazı yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmetle hak ettiği berekete, zorlukla birlikte hayalini kurduğu zenginliğe, bir kişiden yardım isteyerek hak edilen refaha, zorluklara göğüs gererek hak edilen ganimete delalettir.

"Rüyada zel harfi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada zel harfi
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüya tabirinin rehber olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada zel harfi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.