Rüyada zorla öpüldüğünü görmek

Erdinç A.(33) - Trabzon sordu : "Bu gece garip bir rüya gördüm. rüyada zorla öpüldüğünü görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada zorla öpüldüğünü görmek, faydalı işler yapacağına, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, iyi kısmete, eli açık memura, problemlerden arınmış olacağına, uzun ömre, karlı yatırımlar içinde bulunacağına, kendisini sevenlerle muhabbete, becerikli bir kişiye, beklentilerin gerçekleşeceğine, kısa sürede alınacak iyi havadis öğrenmeye işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, düşmanlığını gizleyen amire, maddi sıkıntıya, huzurunun bozulacağına işaret eder. Kimi rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra özlediği berekete, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu iyiliğe, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu başarıya, mağlubiyetten sonra düşlediği mülke delalet eder.

"Rüyada zorla öpüldüğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili merak edilenler

rüyada zorla öpüldüğünü görmek
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen garip hallerdir
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. pek çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada zorla öpüldüğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.