Rüyada zümrüt ve yakut görmek

Ersin M.(36) - İstanbul sordu : "Selamlar. Paylaştıklarınızı epeydir sıklıkla inceledim. rüyada zümrüt ve yakut görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada zümrüt ve yakut görmek, ferahlamaya, toplum yaşamında muvaffakiyete, mutluluğa, işte makama yükseleceğine, kazanılan ziynete, emniyette yaşamaya, eli açık kadına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, yakın zamanda alınacak memnun edici havadise, samimi yaşlı kişiye, yeminin tutulacağına delalet eder. Bazen de korkulanın gerçekleşmesine, muhtaç duruma düşmeye, fenalığını gizleyen insana, değer kaybetmeye, kötü huylu bir düşman eliyle zarar görmeye işaret eder. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra gözlediği nimete, sıkıntıya düşerek kavuştuğu paraya, zahmetle birlikte istediği ganimete, çektiği zorlukların sonunda hak edilen onura delalettir.

"Rüyada zümrüt ve yakut görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada zümrüt ve yakut görmek
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı insanların isimlerini söyler.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada zümrüt ve yakut görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.