Rüyada arabanın şahlanması

Erdal Ç.(38) - Siirt sordu : "rüyada arabanın şahlanması yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada arabanın şahlanması, faydalı uğraşlara gireceğine, şana ermeye, taleplerin gerçekleşeceğine, birikmiş servete, kısa sürede alınacak müjdeli değişimlere, mutluluğu bulmaya, emniyette yaşamaya, salih dosta, aşk hayatında huzura, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, sevecen orta yaşlı kadına delalet eder. Nadiren de ticaret kaynaklı huzursuzluğa, kıymet yitirmeye, sağlığın yitirileceğine, karışık bir olayla karşılaşılacağına, fenalığını göstermeyen yabancıya işaret eder. Bazı alimler şöyle dediler: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek düşlediği sevince, cefa çekerek kazandığı varlığa, hatalarının ardından düşlediği mutluluğa, kaybettikten sonra kavuştuğu az olan kazancının artacağına delalettir.

"Rüyada arabanın şahlanması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada arabanın şahlanması
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu hislerden baskındır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada arabanın şahlanması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.