Rüyada arabanın yan yatması

Nükhet K.(32) - Rize sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde var ama rüyada arabanın yan yatması açıklar mısınız? "

Rüyada arabanın yan yatması, tertemiz zenginliğe, sevince ermeye, güvenli kalmaya, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, verdiği sözü tutmaya, kolay kazanılan mülke, manevi yükü olan akrabadan uzak durmaya, büyük kuvvete ermeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sorunlardan arınmış yaşayacağına, tez zamanda öğrenilecek sevindirici gelişmelere işarettir. Olumsuz yorum olarak huzurunun bozulacağına, sıkıntı verici bir durumla yüzyüze gelineceğine, hilekar kimseye, ticaret alanında zarara, sıkıntıya düşmeye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı mutluluğa, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu kazanca, zorlukların ardından beklediği kazanca, mağlubiyetten sonra elde ettiği hünere yorulur.

"Rüyada arabanın yan yatması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabiri konusunda bilinmeyenler

rüyada arabanın yan yatması
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici olduğu mutlaka hatırlanmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada arabanın yan yatması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.