Rüyada arkadaşıyla çıkmak

Eyüp K.(30) - Adıyaman sordu : "Hayırlı geceler. Bugün bir rüya gördüm. rüyada arkadaşıyla çıkmak açıklar mısınız? "

Rüyada arkadaşıyla çıkmak, bonkör kadına, sevince kavuşulacağına, gelirin bereketli olmasına, aşk hayatının iyi gittiğine, sağlığa, vefalı çocuğa, düşkünlükten feraha çıkmaya, manevi yükü olan akrabadan uzaklaşmaya, işte makama ulaşacağına, yüksek şansa, maddiyata gelecek berekete işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da ticari başarısızlığa, zora düşmeye, üzücü bir problemle karşılaşılacağına, parasal probleme, korkuya başına gelmesine yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan ulemalar derler ki: Bu yenilgiden sonra hayalini kurduğu mülke, zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu itibara, zamanla kavuştuğu büyük güce, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği yüksek mertebeye delalet eder.

"Rüyada arkadaşıyla çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile alakalı merak edilenler

rüyada arkadaşıyla çıkmak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel problemlere yol açacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya denilen şey, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşıyla çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.