Rüyada arkadaşıyla el ele tutuşmak

Nuri İ.(31) - Hatay sordu : "Merhabalar. Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor ama rüyada arkadaşıyla el ele tutuşmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada arkadaşıyla el ele tutuşmak, mutluluğa ermeye, rahata, dostluklarında mutluluğa, yeminine sadık kalınacağına, mal varlığına gelecek berekete, temiz ziynete, dingin olacağına, kendisini sevenlerle sohbete, yüksek mertebeye gelineceğine, sağlıklı yaşamaya, getirili uğraşlara delalet eder. Olumsuz anlamda düşmanından emin olunacağına, fukaralığa, fenalığını göstermeyen kişiye, zora düşmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya delalet eder. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zahmetle birlikte umduğu beceriye, uğraşarak elde ettiği nimete, zorlukları aşarak hasret duyduğu servete, ümitsizlikten sonra ümit ettiği mülke yorulmaktadır.

"Rüyada arkadaşıyla el ele tutuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada arkadaşıyla el ele tutuşmak
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler hayatımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. pek çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşıyla el ele tutuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.