Rüyada arkadaşıyla evlenmek

Muhabbet Ö.(32) - Finlandiya sordu : "Bir kaç gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada arkadaşıyla evlenmek açıklar mısınız? "

Rüyada arkadaşıyla evlenmek, feraha, hak edilmiş servete, elinden her iş gelen bir kimseye, yüksek kısmete, işte mevkiye çıkacağına, iyi bir mutluluğa, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, yeminin yerine getirileceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan ziynete, mutlu olmaya yorulmaktadır. Aynı zamanda kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, kederden kurtulamamaya, kötü huylu amir tarafından zarar görmeye, içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, zarar görmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek hayalini kurduğu berekete, ümitsizlikten sonra elde ettiği nimete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği şana, sıkıntı sonrasında düşlediği büyük güce delalettir.

"Rüyada arkadaşıyla evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri hakkında en çok merak edilenler

rüyada arkadaşıyla evlenmek
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Yaklaşık olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşıyla evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.