Rüyada arkadaşıyla konuşmak

Muharrem Y.(29) - İstanbul sordu : "rüyada arkadaşıyla konuşmak yorumlar mısınız? "

Rüyada arkadaşıyla konuşmak, beklentilerin gerçekleşeceğine, görgülü yaşlı kişiye, kazançlı yatırımlar yapacağına, ulaşılan güce ermeye, mutluluğa ermeye, kolay kazanılan paraya, iyi uğraşlara, büyük mevkiye ulaşacağına, feraha, vefalı arkadaşa, kazançlı günlere yorulur. Bir diğer yoruma göre de huzuru kaybetmeye, kaprisli bir insana, sıkıntılı yaşama, can sıkıcı vaziyete gelmeye, kıymet düşmesine yorulur. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu daha iyi kazanca, zorlanarak elde ettiği sevince, kaybettikten sonra özlediği galibiyete, uğraş vererek istediği yüksek mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada arkadaşıyla konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada arkadaşıyla konuşmak
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Ortalama olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada arkadaşıyla konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.