Rüyada at şahlanması

Zeynep N.(48) - Norveç sordu : "rüyada at şahlanması açıklar mısınız? "

Rüyada at şahlanması, yüksek talihe, feraha kavuşmaya, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, maddi yükü olan kimseden yakasını kurtarmaya, güvenli yaşamaya, bir kaç hafta içinde duyulacak memnun edici havadise, mutluluk dolu yarınlara, mutluluğa, sözüne sadık olunacağına, işyerinde terfiye, yararlı işler yapacağına işarettir. Bunlarla birlikte kedere düşmeye, parasal kayba, saklanansırların meydana çıkacağına, sevimsiz bir duruma gelmeye, ticaret kaynaklı üzüntüye yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu rüya sıkıntı çekerek elde ettiği az olan kazancının artacağına, meşakkatle kavuştuğu mülke, sıkıntıyla hayalini kurduğu kazanca, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği daha iyi bir hayata işarettir.

"Rüyada at şahlanması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada at şahlanması
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada at şahlanması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.