Rüyada atın şahlanması görmek

Leyla F.(32) - Bursa sordu : "Merhabalar, rüyada atın şahlanması görmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada atın şahlanması görmek, ilişkisinin iyi gittiğine, becerikli bir kimseye, eşiyle iyi geçinmeye, büyük mertebeye gelineceğine, finansal külfeti olan tanıdığı birinden uzak durmaya, dostluklarında mutluluğa, kolay elde edilen mülke, şöhrete erişmeye, getirili işlere, güce, emniyette yaşamaya delalettir. Bir diğer yoruma göre de sıkıntılı hayata, parasal zorluğa, saklanansırların açığa döküleceğine, art niyetli bir akrabaya, ferahının kaçacağına işaret eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda özlediği yüksek mertebeye, uğraş vererek gözlediği mala, sıkıntı çekerek düşlediği itibarlı mertebeye, sıkıntıları aşarak özlediği refaha işarettir.

"Rüyada atın şahlanması görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada atın şahlanması görmek
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada atın şahlanması görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.