Rüyada atların şahlanması

Mirac B.(31) - Bursa sordu : "Selam; Fikrimce yapılmış en kapsamlı rüya tabiri internet sitesi burada. Geçen gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada atların şahlanması açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada atların şahlanması, büyük mertebeye ulaşacağına, şana sahip olunacağına, paraya gelecek bolluğa, hüner sahibi bir kişiye, hayırlı işlere, külfetsiz kazanılan servete, iyi gelire, hayali kurulan bir birlikteliğe, manevi külfeti olan tanıdığından kurtulmaya, varlıklı kimseye, bir kaç hafta içinde duyulacak sevindirici haber duymaya işaret eder. Ayrıca saklanansırların meydana dökülmesine, korkulanın gerçekleşmesine, değer yitirmeye, düşmanlığını gizleyen kimseye, kötü niyetli bir düşman eliyle zarar görmeye delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda hak edilen toplu mala, zorlukların sonrasında hak edilen şerefe, yardım alarak beklediği mevkiye, zahmetle birlikte umduğu feraha yorulmaktadır.

"Rüyada atların şahlanması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada atların şahlanması
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada atların şahlanması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.