Rüyada başbakan ve belediye başkanı görmek

Adem A.(27) - Sinop sordu : "Bugün rüya gördüm. rüyada başbakan ve belediye başkanı görmek açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada başbakan ve belediye başkanı görmek, ilişkisinin iyi gittiğine, yetenekli bir kimseye, maddiyata gelecek artışa, varlıklı tanıdığa, yüksek talihe, güzel uğraşlara gireceğine, yararlı işler gerçekleştireceğine, dostluklarında tatmine, işte makama geleceğine, kısa zamanda alınacak iyi haber duymaya, güvenli olmaya delalettir. Ender olarak da üzüntü duymaya, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, kötü niyetli yabancı tarafından zarar görmeye, kıymet yitirmeye, can sıkıcı bir vaziyete düşmeye delalettir. Kimi rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu bir kişiden yardım isteyerek kazandığı mutluluğa, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu itibara, sıkıntılara göğüs gererek beklediği servete, zorluklara göğüs gererek ulaştığı toplu kazanca delalettir.

"Rüyada başbakan ve belediye başkanı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu konusunda bilmedikleriniz

rüyada başbakan ve belediye başkanı görmek
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını bildirir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada başbakan ve belediye başkanı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.