Rüyada belediye başkanı eve gelmesi

Araş T.(35) - İzmir sordu : "ruyadanegormek sitesini birkaç gündür ilgiyle inceliyorum. Aradığım nerdeyse bütün yorumlar burada yer buluyor ancak rüyada belediye başkanı eve gelmesi yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada belediye başkanı eve gelmesi, hayırlı uğraşlara gireceğine, duygusal yükü bulunan kişiden kurtulmaya, aydınlık günlere, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, düşkünlükten kurtulmaya, bol şansa, zenginliğe, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici haber almaya, emniyetli olmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, paraya gelecek artışa delalettir. Olumsuz anlamda düşmanından emin olunacağına, ferahının kaçacağına, kötü niyetli bir akraba eliyle fenalık görmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna, kıymet düşmesine işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği ganimete, sıkıntıları aşarak gözlediği mülke, uğraş vererek umduğu rahata, zahmetle hayalini kurduğu itibarlı mertebeye delalettir.

"Rüyada belediye başkanı eve gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada belediye başkanı eve gelmesi
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahminen üçte birini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Bazen açık olarak bazı zaman da dolaylı şekilde geleceğe dair haberler alınır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı eve gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.