Rüyada belediye başkanı görmek ne demek

Gül Ö.(45) - İstanbul sordu : "Fikrimce yapılmış en kullanışlı rüya tabiri sitesi burası. rüyada belediye başkanı görmek ne demek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada belediye başkanı görmek ne demek, hoşgörülü genç insana, gelirin temiz olacağına, sağlığa, huzurlu olmaya, helal nimete, yüksek ticari kazançlara, güvenli kalmaya, sevince ermeye, yüksek mertebeye çıkılacağına, ettiği yeminini yerine getirmeye, sevdikleriyle muhabbete yorulmaktadır. Ender olarak da ticaret alanında zarara, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, yalancı bir akrabaya, maddi probleme, saklanansırların ortaya dökülmesine delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla hasret duyduğu yüksek mertebeye, hatalarının ardından kavuştuğu ticari kazanca, sıkıntıya düşerek hak edilen refaha, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği ticari kazanca delalet eder.

"Rüyada belediye başkanı görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu ile alakalı merak edilenler

rüyada belediye başkanı görmek ne demek
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, tanımadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.