Rüyada belediye başkanı görmek nedir

Fatı I.(47) - Mersin sordu : "hayırlı sabahlar. Açık ara yapılmış en ayrıntılı rüya yorumu internet sitesi burası. Bir gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada belediye başkanı görmek nedir açıklar mısınız? "

Rüyada belediye başkanı görmek nedir, ettiği yeminini tutmaya, dostlarıyla sohbete, kazancın hayırlı olacağına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, emniyetli yaşamaya, huzur bulmaya, maddi külfeti bulunan birinden kendini kurtarmaya, hoşsohbet genç tanıdığa, bereketli yarınlara, üne kavuşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna yorulur. Olumsuz yorum olarak fenalığını saklayan kimseye, korkuya başına gelmesine, eğitimsiz bir insana, sağlığın yitirileceğine, ticaret alanında sıkıntıya delalettir. Bir takım ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda ulaştığı paraya, zorlukla hasret duyduğu daha iyi kazanca, uzun süren çabaların sonunda düşlediği berekete, sıkıntı çekerek kavuştuğu berekete yorulur.

"Rüyada belediye başkanı görmek nedir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada belediye başkanı görmek nedir
  • Belirgin bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, mesajlara dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı görmek nedir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.