Rüyada belediye başkanı ile el sıkışmak

Bermet U.(28) - Almanya sordu : "Merhabalar; rüyada belediye başkanı ile el sıkışmak açıklar mısınız? "

Rüyada belediye başkanı ile el sıkışmak, manevi külfeti olan tanıdığından yakasını kurtarmaya, mutluluk dolu yarınlara, yüksek mevkiye ulaşılacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, merhametli eşe, hayali kurulan bir eşe, verdiği söze bağlı olacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mal varlığına gelecek berekete, bol şansa, hüner sahibi bir insana delalet eder. Olumsuz yorum olarak ferahının bozulacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, fena niyetli kimse eliyle zarar görmeye, hoşnutsuz bir hale düşmeye, fakirliğe delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra beklediği şerefe, uğraşarak ulaştığı az olan kazancının artacağına, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği mutluluğa, kaybettikten sonra beklediği huzura işaret eder.

"Rüyada belediye başkanı ile el sıkışmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada belediye başkanı ile el sıkışmak
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle ortalama 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı ile el sıkışmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.