Rüyada belediye başkanı ile evlenmek

Serye A.(24) - İstanbul sordu : "Tartışmasız yazılmış en detaylı rüya tabirleri sitesi ruyadanegormek. rüyada belediye başkanı ile evlenmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada belediye başkanı ile evlenmek, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre, şöhrete ulaşılacağına, yeminini tutmaya, getirili iş gerçekleştireceğine, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, iyi şansa, hayırlı dosta, emniyetli yaşamaya, sevince, mutluluğa ermeye, bereketli yarınlara işaret eder. Bazen de zalim bir yabancıya, sıkıntıya yaşantıya, hoşnutsuz hale gelmeye, üzüntüden sıyrılamamaya, fenalık görülmesine işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle dediler ki: Bu rüya uğraşlarının sonunda düşlediği şerefe, ümitsizlikten sonra istediği ticari kazanca, yardım alarak beklediği başarıya, zorlukların sonrasında düşlediği nimete yorulur.

"Rüyada belediye başkanı ile evlenmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada belediye başkanı ile evlenmek
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı ile evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.