Rüyada belediye başkanı ile konuşmak

Sıdıka A.(38) - Edirne sordu : "iyi sabahlar; Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada belediye başkanı ile konuşmak açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada belediye başkanı ile konuşmak, aşk hayatında muvaffakiyete, ticari kazancı yüksek iş gerçekleştireceğine, eşiyle iyi geçinmeye, bir kaç gün içinde duyulacak sevindirici habere, kazanılan mala, samimi yaşlı yabancıya, emniyette yaşamaya, şana kavuşulacağına, yetenek sahibi bir kimseye, taleplerin hayata geçeceğine, paraya gelecek fazlalığa işaret eder. Bazen de zararlı bir tanıdığa, can sıkıcı bir duruma gelmeye, mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, kıymet kaybetmeye yorulur. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu sıkıntı çekerek hak edilen berekete, sıkıntıyla düşlediği beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu itibara, zahmetle hak edilen itibara delalettir.

"Rüyada belediye başkanı ile konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri hakkında bilinmeyenler

rüyada belediye başkanı ile konuşmak
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuçta rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada belediye başkanı ile konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.